Rexy Színpad

Program:

Péntek 24 November

Időpont 19:15 - 19:30

Karácsony Bolygó Hangja, a Magyar Opera Gyermekkórusának koncertje


Időpont 19:15 - 19:30

A KARÁCSONYI VÁSÁR HIVATALOS MEGNYITÓJA


Időpont 19:30 - 20:30

Carla Álmai

Szombat 25 November

Időpont 18:30-19:00

Gyerekek Énekelnek Akadémia


Időpont 19:00 - 20:00

EMMA


Időpont 20:00 - 21:00

Beszélő Floyd

Vasárnap 26 November

Időpont 18:00 - 18:40

MESÉK A KANDALLÓ MELLETT - Harap Alb


Időpont 19:00 - 20:00

HERCEGNŐ KARLA ÉS BARÁTAI

Hétfő 27 November

Időpont 18:30 - 20:00

Hírességek Klubja - Román Karácsonyi Bimbók

Kedd 28 November

Időpont 17:45-18:00

Művészeti Pillanat - BuuFit Stúdió


Időpont 18:30 - 19:30

Eclipse Szurkolólányok


Időpont 19:30 - 19:45

Varázslatos Szurkolólányok

Szerda 29 November

Időpont 18:30 - 20:00

Zenei Inkubátor - "Mindenki, gyertek románok!" koncert - Marina és Dorin Simionescu és Adela Pălăcean tanárok által vezetett Folklór Inkubátor gyerekei


Időpont 20:00 - 20:30

Florin Rosan - Karácsonyi Énekek és Népzene

Csütörtök 30 November

Időpont 18:30 - 20:00

THE BEAT ZENEISKOLA


Időpont 20:00 - 21:00

Cosmos Zenekar

Péntek 1 December

Időpont 15:00 - 19:00

ROMÁNIA NEMZETI NAPJA Királyi Népzene: Sava Negrean Brudașcu, Aurel Tamaș, Anca Ilca Mureșan, Maria Golban Șomlea, Valeria és Traian Ilea és más művészek a Királyi Transzilván Zenekarral


Időpont 19:00-19:05

Ünnepi Világítás Meggyújtása


Időpont 19:05-20:15

DELIA Koncert


Időpont 19:05-20:15

CARGO Koncert

Szombat 2 November

Időpont 18:30 - 19:00

Öreg, de Aranyos, Patriciu Pop-pal (zongora és ének szóló)


Időpont 19:00 - 20:00

Be Right Band


Időpont 20:00 - 21:00

BONEY M EXPERIENCE

Vasárnap 3 December

Időpont 18:00 - 18:40

POVESTI LA GURA SOBEI - Craiasa zapezii


Időpont 19:00 - 20:00

Xmass Szimfonikus - Karácsonyi énekek és nemzetközi művek előadása a Young Famous Zenekarral. Karmester: Mogosan Flaviu

Hétfő 4 November

Időpont 17:00-17:30

Karácsonyi Énekek Koncertje - Inochentie Micu Görögkatolikus Líceum Cluj-Napoca


Időpont 17:30 - 18:00

Karácsonyi Énekek Koncertje - Liviu Rebreanu 4. osztályos diákjai


Időpont 18:30 - 20:00

"ELF Líceum Karácsonyi Éneke"


Időpont 20:00-20:30

Deja Vu Karácsony - Szurkolótánc Show


Időpont 20:30-21:00

A Maranatha Adventista Teológiai Líceum Diák Kórusa Cluj-Napocából

Kedd 5 December

Időpont 17:00 - 18:00

SZENT MIKLÓS MEGÉRKEZIK AZ UNIÓ TÉRRE


Időpont 19:00 - 20:00

ZURLI BANDA

Szerda 6 November

Időpont 17:00-18:00

Folklór Inkubátor - "Íme, jönnek a karácsonyi énekesek" koncert, vezeti: Marina és Dorin Simionescu és Adela Pălăcean


Időpont 18:30-19:00

Denisa Blaga - "Denisa Blaga" Koncert


Időpont 19:00-19:30

Winter Fest a Spectrum Iskolával (karácsonyi énekek + téli dalok)


Időpont 19:30-20:00

Vokális Csoport Muzikális Katekézis Szent Dumitru Floresti - vezető: Romina Nemes


Időpont 20:00-21:00

Vokális Csoport Zestrea Fetei - Karácsonyi Énekek Szólókoncertje

Csütörtök 7 December

Időpont 17:00-18:00

Karácsonyi Énekek és Dalok Recitalja - Bambi Óvoda


Időpont 18:30 - 20:00

ROCK ACADEMY


Időpont 20:00-21:00

REBEL YELL Zenekar - Billy Idol Tribute Band

Péntek 8 December

Időpont 17:00-17:30

Gheorghe Sincai Nemzeti Kollégium Vokális Csoportja - "Elindultunk énekelni" vezető: Uliana Jurcan


Időpont 17:30-18:00

Karácsonyi Énekek Recitalja - Tei Illatú Óvoda


Időpont 18:30 - 20:00

VOLTAJ ACADEMY ZENEISKOLA


Időpont 20:00 - 21:00

Score Zenekar

Szombat 9 December

Időpont 17:30 - 18:00

Elena Románia Unió, Kolozsvári Fiók - Ithaki Görög Tánc Együttes


Időpont 18:30 - 19:00

Adriana Andreica & Florin Grec


Időpont 19:00 - 20:00

ROM PONT


Időpont 20:00 - 21:00

DUCU BERTZI

Vasárnap 10 December

Időpont 17:30-18:00

Elena Románia Unió Kolozsvári Fiók - Kalokaire Görög Tánc Együttes


Időpont 18:00 - 18:40

MESÉK A KANDALLÓ MELLETT - Apolodor


Időpont 19:00 - 20:00

Olga Bordaș és a szólisták Alexandra Hordoan, Ioana Badiu, Horatiu Ruști és Petre Macedonianu


Időpont 20:00 - 21:00

Mano & Gregor

Hétfő 11 December

Időpont 17:00-18:00

Karácsonyi Énekek Recitalja - Allegria Kórus


Időpont 18:30 - 20:00

Ministar - "Szeretnénk, ha eljönne a Mikulás"


Időpont 20:00-20:30

Karácsonyi Énekek Recitalja - Liceul Special pentru Vakok Kolozsvár

Kedd 12 December

Időpont 17:00-18:00

Téli Szólókoncert a Montessori Gimnázium diákjaitól a Montessori Alapítvány Cluj felügyelete alatt


Időpont 19:00-20:00

Fana Vox Studio - Koncert "Együtt Karácsonykor"


Időpont 20:00-21:00

Oastea Domnului Kórus Cluj - Karácsonyi Énekek Szólókoncert Gyertek Betlehembe!

Szerda 13 December

Időpont 17:00-18:00

Glasul Clujului Vokális Csoport - Koncert "Nyisd ki az ajtót" - vezeti: Diana Fechete Lupuț tanárnő


Időpont 18:30-19:00

Zestrea Ardealului - Koncert "Leru-i ler és Alma Virágok" - vezetik: Marina és Dorin Simionescu


Időpont 19:00-20:00

Tudor Jarda Népművészeti Iskola


Időpont 20:00-20:30

Alexandru Potra Koncert

Csütörtök 14 December

Időpont 17:00-18:00

Karácsonyi Koncert - Star Music Academy


Időpont 18:30 - 19:00

Hírességek Klubja - Román Karácsonyi Bimbók


Időpont 20:00-21:00

ARMONIA MUSIC - "Tél visszatért, milyen jó!"

Péntek 15 December

Időpont 17:30-18:00

VOCAL COLORS Zeneiskola Andrada Codorean által - Karácsonyi Szólókoncert


Időpont 19:00 - 19:45

Ilinca & Gadjo Dilo


Időpont 20:00 - 21:00

DALMA

Szombat 16 December

Időpont 16:30 - 17:00

Nepotii Iancului és Gemenele Todea Együttes: Denisa és Diana


Időpont 17:00-18:00

Multikulturális Kolozsvári Közösség - "Karácsony Színei. Multikulturális téli ünnepség"


Időpont 18:30 - 19:00

Ukrán Közösség - "Karácsonyi üdvözlet UA-ból"


Időpont 19:00 - 20:00

SOIRÉE


Időpont 20:00 - 21:00

Ad Libitum Voices

Vasárnap 17 December

Időpont 16:30-17:00

Urban Dance Lab


Időpont 17:00-18:00

Kids Sing Academy - Karácsonyi Szólókoncert


Időpont 18:00 - 18:40

MESÉK A KANDALLÓ MELLETT - Pinokkió


Időpont 19:00 - 19:45

Népek Gyöngyei: Egyedülálló zenei utazás a szimfonikus fadótól a román népzeneig Adriana Berezovski & Cristian Lupascu közreműködésével


Időpont 20:00 - 21:00

VIBES Zenekar

Hétfő 18 December

Időpont 17:00-18:00

Zenei Inkubátor - "Holly Jolly Christmas" Koncert - Vendégek: Horațiu Haiduc, Adela Pălacean, Maria Brie, Adrian Socaciu - Koordinátorok: Marina és Dorin Simionescu, Adela Pălăcean


Időpont 18:30-19:00

Yoyo Klub


Időpont 19:00-19:30

Gyermekkórus - Faclia Templom


Időpont 19:30-20:00

Paula Rad - Téli Dalok Koncertje


Időpont 20:00-21:00

Kórus Est - Betania Fúvószenekar

Kedd 19 December

Időpont 17:00-18:00

A "Sigismund Toduță" Zeneművészeti Kollégium Kórusa


Időpont 18:30-19:00

A "Sigismund Toduță" Zeneművészeti Kollégium Rézfúvószenekara


Időpont 19:00-19:30

A "Sigismund Toduță" Zeneművészeti Kollégium Népi Együttese


Időpont 20:00-21:00

Királyi Transzilván Népi Együttes + Szólisták

Szerda 20 December

Időpont 17:00-18:00

Flori Csoport az Apuseni-hegységből és Nicolae Turcu - Karácsonyi Énekek és Népi Együttes Koncertje


Időpont 18:30 - 20:00

Hírességek Klubja - Román Karácsonyi Fúvók Bimbók


Időpont 20:00-21:00

Az Emanuel Baptista Kollégium Kórusa

Csütörtök 21 December

Időpont 17:00-18:00

Karácsonyi Énekek és Téli Dalok Koncertje - Octavian Stroia Tánc- és Drámaiskola - Koordinátorok: Serban Bacila és Beatrice Suciu


Időpont 18:30-20:00

Armonia Music - "Urunk, könny hullott"


Időpont 20:00-21:00

Trapnest

Péntek 22 December

Időpont 17:00-18:00

Népi Együttes és Karácsonyi Énekek - Irina Urian és Nicoleta Hădărean


Időpont 18:00 - 18:40

MESÉK A KANDALLÓ MELLETT - A Kis Herceg


Időpont 19:00 - 20:00

Az Úr Kegyelme Templom


Időpont 20:00 - 21:00

Remakers

Szombat 23 December

Időpont 17:00-18:00

FUNTASTICII


Időpont 18:30 - 19:00

Kids Sing Academy - Karácsonyi Énekek Szólókoncert


Időpont 19:00 - 20:00

LORA & BAND

Vasárnap 24 December

A VÁSÁR 10:00-TÓL 16:00-IG NYITVA VAN

Hétfő 25 December

Időpont

Caroling Group "GLANETAȘUL" Agrieșből, Bistrița-Năsăud megye - Koordinátor: Rev. Floarea Pop


Időpont 19:00 - 20:00

Szent Ioan Valahul Karácsonyi Kórus Cluj-Napocából - Koordinátor: Oana Băilă


Időpont

GLAS TRANSILVAN Karácsonyi Kórus Cluj-Napocából - Koordinátor: Prof. Claudiu Ciotleu


Időpont

MARIA GOLBAN ȘOMLEA

Kedd 26 December

Időpont 17:00 - 19:00


Időpont 19:00 - 20:00

AMNA & BAND


Időpont 20:00 - 21:00

Szerda 27 December

Időpont 18:00-18:40

MESÉK A KANDALLÓ MELLETT - Pacala


Időpont 19:00 - 22:00

DJ


Csütörtök 28 November

Időpont 18:30 - 22:00

DJ

Péntek 29 December

Időpont 18:30 - 20:00

DJ


Szombat 30 December

Időpont 18:30 - 22:00

DJ


Vasárnap 31 December

SZILVESZTER